Když najdete pod vánočním stromkem gravel kolo, vaše cyklo dovolená bude úžasná

Stále ještě nemáte dořešené vánoční dárky pro všechny své blízké a chybí vám ty podstatné? Anebo jste s nákupem ani nezačali, ale přesně víte, co potřebujete? Pokud hledáte dárek pro milovníka cyklistiky, který je schopen vydat se na několikadenní vyjížďku ve dvou, s partou přátel nebo jen tak sám po vlastní ose, pak zpozorněte. Novým typem kole na našem trhu jsou gravel kola. V čem je rozdíl od ostatních kol si rychle řekneme.

Gravel kolo na několikadenní výlety

V obchodech můžete najít gravel kola, která, stejně jako cyklokrosová kola, vypadají na první pohled velmi podobně kolům silničním. Rozdíl je ovšem v geometrii rámu. Rozdíl je také v tom, že nemají odpružení, jejich řídítka jsou širší, než ta u jiných modelů, můžete u nich spatřit pláště s výraznějšími vzorky. 

Ten pravý rozdíl mezi gravel a cyklokrosovým kolem ale spatříte až při delších trasách. Cyklokrosová kola vám přijdou vhod, když potřebujete výkon na závodech nebo krátkou akční jízdu ve vysokém tempu, kdekoli chcete. Stále oblíbenější gravel kola jsou odolným univerzálním kolem, které má obrovské výhody při několikadenních výletech. 

Výhodná nabídka gravel bike u Bikero.cz

Všeobecně známým prodejcem kvalitních kol i cyklo vybavení je e-shop Bikero.cz. Tady najdete i zmíněné gravel kola. V nabídce se nachází gravel modely pro náročné i pro běžnou populaci, která nemá specifické požadavky a jízdu na kole si vychutnává na klasických vyjížďkách po ČR i v zahraničí. 

Stejně jako klasická pánská a dámská kola se i gravel bike vyrábí z různých materiálů. Volit můžete hliníková, karbonová nebo ocelová gravel kola. Co třeba model od AUTHOR – Aura XR3 zelená – matná / černá 2023? To je právě teď v akci z ceny 28 990 Kč za 23 999 Kč. Podobných nabídek je v e-shopu víc.

Zavítejte na bikero.cz a vyberte sobě nebo svým blízkým nové kolo. Potěší, překvapí a především je kvalitním dárkem na mnoho let.