Kteří z nás ocení velký botník se sedátkem? Nabízí pohodlí i úložný prostor

Vypravujete ráno co ráno do školky a školy své dvě či tři malé děti? Pak víte, jak neposedné umí být, jak je těžké je obléknout a obout. Velmi nápomocný je v takovém případě velký botník se sedátkem bílý nebo v jiné barevné úpravě. Oceňují ho ale všichni lidé, především pak také senioři, pro které je už potíž obouvat se bez možnosti opřít se nebo se rovnou posadit.

Botník, který uschová boty i deštník, pláštěnku, čepice…

Tak, jako může být rozmanitý např. zahradní nábytek, i botníky jsou velmi rozmanité. Do úzkých chodeb můžeme koupit úzké vyšší botníky s minimální hloubkou. Obuv se do nich ukládá tak, že je ve svislé poloze a zabírá tím minimum místa. Takový botník je vhodný pro nízkou obuv, je potřeba počítat s tím, že např. holínky nebo kozačky či kotníkové boty do něj neschováte. Za tímto účelem je dobré mít na chodbě i např. nízkou skříňku nebo boty odkládat do šatny, šatní skříně apod. 

Právě do botníků, které mají i sedací plochu, se dá uložit obuv i drobnosti. Drobnosti zpravidla mají prostor pod sedací plochou. Pod tímto prostorem pak bývá skříňka, která může být předělena napůl policí, ale nemusí. Botník tohoto typu může být jednobarevný, jednoduchý, ale také zajímavý, např. když jsou polstrování na botníku v odlišné barvě, než dekor dřeva.

Taburete a podnožky

Jestliže už botník máte a nechcete si kupovat další, líbit se vám budou možná taburety a podnožky. I tady můžete najít modely s úložným prostorem. Jsou velikostně různé, mohou mít tvar čtvercový či obdélníkový. Moderní typy mohou mít dokonce kovovou konstrukci s tenkými nápaditými nohami, klasikou jsou pak taburety s dřevěnými nižšími nohami, které mohou ladit s dalším vybavením předsíně.

Bohatou nabídku nábytku nejen do předsíně, haly a chodby najdete na Sg-nabytek.cz. Pojďte se podívat a kupte si kvalitní nábytek levně.